Інфраструктура: Жуляни

Ліцей

На карті:


Жуляни - історична місцевість, територія приватної забудови на південно-західній околиці Києва між Теремками і Борщагівкою, адміністративно входить до Солом'янського району Києва.

 

Згадується з ХІ століття як місцевість із річкою Желянь. З кінця XVII століття (1690 рік) згадується вже як село Желяни (Жиляни), що було на той час власністю Софійського монастиря. 26 серпня 1988 року Жуляни включено до меж Києва.

  Жуляни мають ергономічне проектування. Поруч ринок «Столичний», супермаркети «METRO», «Ашан», «Novus» та магазини «Сільпо», «АТБ», де знаходиться широкий асортимент товарів у різних цінових категоріях. Також тут найбільший в Європі ТРЦ Respublika, елегантний критий ТЦ Аракс, з магазинами меблів і товарами для дому, «Епіцентр» у якому можна вибрати будматеріали. Авторинок «Жуляни» з великою кількістю автотоварів.

Сім’ям з дітьми створені всі умови для комфортного життя. Тут є приватні та державні дитячі садочки, загальноосвітні школи та ліцей №227 імені М.М. Громова. Спеціально для ігор, прогулянок, розвитку дітей та молоді побудовано ДЮСШ, дитячі майданчики, футбольне поле.

 

Інфраструктура мікрорайону з мальовничими зеленими вулицями та не високими будинками, відділеннями пошти, терміналами поповнення і банкоматами, банею, салонами краси та релігійним центром забезпечує гідні умови для реалізації людей найрізноманітніших поглядів з різними життєвими цінностями та вподобаннями.

 

Будинки в Жулянах представлені в економ, комфорт та бізнес-класі. Якісно збудовані котеджні будинки з сучасним плануванням можна придбати з усіма підключеними комунікаціями під чистове оздоблення або з ремонтом. Просторі ділянки на яких можна реалізувати свої мрії та проекти.

 

Жуляни ідеальне місце для людей, що прагнуть мати власний будинок і цінують свій час. Тому що мікрорайон знаходиться у 10 хв до м.Васильківська, міжнародного аеропорту «Київ» та великої кільцевої дороги. До центра столиці – 25-30 хв. Це сподобається людям, які бажають працювати, навчатися у Києві, швидко та без перешкод дістатися туди і назад якісною дорогою.