поселення

Актуальні будинки:


Карта


Яка інфраструктура знаходиться поряд?

Ходосівка — невелике село з мальовничими краєвидами та привабливими будинками, розташоване в Києво-Святошинському районі всього за 7 км від Києва. Ідеальне місце для поціновувачів більш тихого та розміреного, ніж у мегаполісі, ритмом життя. Справжня знахідка для людей, що прагнуть поєднання з природою, але не готові відмовитися від усіх благ цивілізації.

Тут є сосновий ліс, печера природного походження з тунелями, протікають річки Питель та Віта (Сіверка). Місцевість досить горбиста, ландшафт — в основному долини та яри, що надає колоритності пейзажу. 

Село славиться своєю історією, тому тут знаходяться дуже цікаві та пам’ятні місця. Наприклад, криниця Благодатне джерело Феодосія, дуб, якому понад 250 років та фортифікаційна споруда (ДОТ) посеред озера, що вважається ексклюзивною пам’яткою села.

Аутлет-містечко “Мануфактура” — відоме, не тільки як шопінг-центр, а і як архітектурне надбання Ходосівки. Воно побудоване у стилі старовинних європейських міст з будинками із вузькими фасадами, розвідними мостами, каналами та водяними млинами. 

В торговому комплексі розташовані бутіки з відомими брендами, кафе та різні атракціони для дітей. Саме тут час від часу проводяться різні освітні та культурні заходи, дитячі свята, мистецькі виставки, тури вихідного дня.

Сім’ї з дітьми оцінять всі умови, які створені спеціально для ігор, прогулянок та розвитку. Тут є дитячі майданчики, приватний дитячий садок, школа, медична клініка. Кожен з цих закладів надає послуги високої якості. 

Також в селі знаходиться бібліотека, культурно-мистецький центр, сучасний фітнес-клуб, великий 3-D кінотеатр на 4 зали, відпочинкові пляжні комплекси, центр дельтапланеризму, різні історично-архітектурні та релігійні центри. Тут можуть реалізуватися люди найрізноманітніших поглядів з різними життєвими цінностями та вподобаннями.

Житлові комплекси Ходосівки представлені в економ, комфорт та бізнес класі. Новобудови по типу комфорту та облаштуванні території не поступаються столичним.

Якісно збудовані котеджні будинки сучасного планування з ділянками можна придбати з усіма підключеними комунікаціями під чистове оздоблення або з ремонтом. 

Однією з численних переваг є близькість до шосе на Київ. Дорога обухівського напрямку не сполучає великі міста, тому не використовується як транзитна. Через не велику завантаженість проблема пробок тут відсутня. До центра столиці — всього 25-30 хв на авто. Тому, люди, які бажають працювати та навчатися у Києві, без перешкод можуть швидко добратися туди і назад якісною дорогою.