поселення

Актуальні будинки:


Карта


Яка інфраструктура знаходиться поряд?

Петропавлівська Борщагівка - село в передмісті Києва, на захід від Кільцевої дороги. Межує з селами Софіївська Борщагівка та Чайки. На півночі знаходиться Святошинський ліс. Входить до складу Бучанського району Київської області.

Засноване в 1113 році. Має насичену історію. Ще в VII ст. до н.е. на території, яку нині займає Петропавлівська Борщагівка, жили кочові племена, а перша писемна згадка датована 1497 року. Саме тоді великий князь литовський Олександр передав ці землі Києво-Михайлівському монастирю. У XIX сторіччі село було центром окремої, Петропавлівської волості Київського повіту Київської губернії.

Життя села тісно пов'язане зі столицею завдяки вдалому географічному розташуванню. На початку XXI століття село стало одним з найбільших та найзаможніших сіл України. У Петропавлівській Борщагівці з'явилися сучасні бізнес-центри, побудовані багатоповерхові будинки, працюють нові підприємства.

У ТРЦ «AMETYST MALL» є безліч місць для шопінгу, відпочинку. Тут розташовані шоуруми з відомими брендами, сучасні фітнес-клуби, кафе, магазин «Фора», а також різні атракціони для дітей у парку розваг «Планета», де є багато цікавинок та розважальних програм. В ТЦ «Діамант» та «4Room» розташовані магазини з прикладами інтер'єрів, меблями і товарами для дому, а в гіпермаркеті «Епіцентр» і «БудМайдан» можна вибрати будівельні товари.

Розвинена інфраструктура з магазинами, приватними лікарнями, салонами краси гармонійно поєднується з чудовою природою Петропавлівської Борщагівки, де є озеро, ліс, зелені зони і парк. Поруч з Петропавлівською Борщагівкою (у селі Чайки) знаходиться автомобільний спорткомплекс «Чайка» - один з провідних центрів автоспорту в країні.

Сім’ям з дітьми комфортно жити так, як тут зроблені дитячі майданчики для ігор та прогулянок. Приватні дитячі садки та школи надають послуги високої якості.

Будинки у селі Петропавлівська Борщагівка представлені в економ, комфорт та бізнес-класі. Новобудови по типу, комфорту та облаштуванні території не поступаються столичним. Якісно збудовані котеджні будинки з сучасним плануванням та ділянками можна придбати з усіма підключеними комунікаціями під чистове оздоблення або з ремонтом.

Петропавлівська Борщагівка - ідеальне місце для поціновувачів тихішого та розміреного, ніж у мегаполісі, ритмом життя. Справжня знахідка для людей, що прагнуть мати власний будинок, але не готові жити далеко від міста. До центра столиці – 25-30 хв. Тому, люди, які бажають працювати та навчатися у Києві, без перешкод можуть швидко добратися туди і назад якісною дорогою.