поселення

Актуальні будинки:


Карта


"Квітка Полонини" - котеджне містечко, розташоване в тихій зеленій зоні, поруч з мальовничими водоймами в с. Кременище Києво-Святошинського району. Будинки виконані за сучасними проектами, на будь-який смак, декількох типів планування та з власними земельними ділянками. З котеджного містечка "Квітка Полонини" є зручний виїзд на Одеську трасу, що дає змогу швидко, за 20 хв на авто, дістатися до метро "Теремки" або "Іподром".

Господар та його сім'я зможуть відвідувати пейнтбольний клубу, що за 9 хв на авто від містечка, а також кінноспортивний клуб Flying Horse Club - 5 хв, що знаходяться у с. Круглик. Також тут є озеро, де можна відпочивати у колі друзів і насолоджуватися атмосферним лісом та чистим повітрям.

Мешканці містечка завжди можуть скористатися інфраструктурою м. Києва, а також інфраструктурою сусіднього села Ходосівка, в якому розміщені дитячі садки "Водограй" та "Світлиця" - 6 хвилин на авто, загальноосвітня середня школа І - III ступенів навчання - 10 хвилин на авто, розміщено гіпермаркет "Мегамаркет" та ТРЦ "Мануфактура" з ресторани, кафе, фітнес та боулінг-клуб, кінотеатр. Діти можуть провести дозвілля в центрі розвитку "Дитяча світлиця" та в розважальному центрі "Дакленд". Медичну допомогу можна отримати в багатопрофільному медичному центрі "Клініка мануфактура".

Комплектація. Стіни - з керамоблоку, утеплені та оштукатурені або облицьовані клінкерною цеглою. Вода - з індивідуальної свердловини глибиною 54 м, чиста та безпечна. Каналізація - септик.

Ділянка - 5-10 соток, огороджена, озеленена, з укладеними доріжками. Територія - закрита, з охороною і відеоспостереженням цілодобово. Купуючи будинок в котеджному містечку "Квітка полонини", Ви отримаєте ідеальне місце для постійного проживання і відпочинку.