Інфраструктура: Крюківщина

Кінотеатр "Баттерфляй"

Супермаркет МегаМаркет

ТЦ Магелан

На карті:


Крюківщина - село в Бучанському районі. Розташоване за 6 км від міста Київ та за 1 км від залізничної станції Вишневе. У селі бере початок річка Віта, права притока Дніпра. Мальовнича природа селища не залишить нікого байдужим. Чисті озера, сіже повітря допоможуть відволіктися від міської метушні.

Крюківщина має тісне сполучення з Києвом. Власник будинку з легкістю зможе приїхати автомобілем по якісній дорозі в будь-яку точку столиці. 15 хв до Аеропорта Київ-Жуляни, 19 хв до ТЦ Магелан, 21 хв до станції метро Виставковий Центр, 35 хв до центру Києва.

Розвинута інфраструктура села задовольняє найвибагливіші потреби жителів. Тут в 5-7 хв багато магазинів таких, як Коло, Фора, АТБ, Novus, JYSK та інші. У селі 4 медичні заклади: Дитяча амбулаторія, I.D.Clinic, Ami Clinic, Кломед.

 

Серед освітніх дитячих установ Крюківщини - дитячі садочки Барвінок, Жвавий Жук, Елмер і Лео, Mamaya, Мудре Совеня, Світлячок, Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ст., приватні школи Astor School, Nest Academy, Ідея, школи англійської мови Study English та English Room.

Село активно забудовується новобудовами. Тут збудовані та будуються житлові комплекси. Багато гастрономічних закладів таких, як готельно-ресторанний комплекс Золотий Дуб, ресторани Moray, Flame, Sonado, Околиця, Полювання, Сікварулі. Кав’ярні Sam`s Coffee та OTAKE, кафе Kryuk, піцерія До Ре Мі.

ТРЦ Наше НЕБО та ТРЦ ParkSmall мають безліч магазинів, ресторанів, дитячих кімнат та розваг. Кінотеатри Баттерфляй, Лінія Кіно розташовані в сусідніх населених пунктах Гатне та Вишневе, до яких можна доїхати за 10 хв на авто.

Ми будуємо будинки різної комплектації з ремонтом або під чистове оздоблення. Використовуємо тільки якісні матеріали. Готові будинки з розведеними та підключеними усіма необхідними комунікаціями. Планування максимально продумане, а в поєднанні з високими стелями створює особливий затишок. Ділянки облагороджені із зеленими насадженнями, огороджені парканом. Завжди раді показати Вам будинки наживо.

Крюківщина ідеальне місце для тих, хто хоче мати власний простір за містом недалеко від розвинутої інфраструктури. Тут є всі умови для комфортного життя, розвитку як дорослим так і дітям.