Інфраструктура: КМ Sherwood

Advance Green School

Адміністрація села

Будинок культури

Дитячі Майданчики

Магазин

Поліклініка

Продуктові Магазини

ТРЦ "Білгород"

Школа

На карті:


КМ SHERWOOD - це те, про що Ви мріяли. Нове закрите котеджне містечко серед соснового лісу в с. Білогородка за 15 хв від столиці.

Пропонуємо Вам 8 будинків у стилі Хай-тек на закритій території з облагородженими земельними ділянками від 6 соток з можливістю розширення до 10 соток. 

Будинки побудовані з якісних екологічно чистих матеріалів готові під чистове оздоблення з розведеними та підключеними комунікаціями. Також є можливість замовити дизайнерський ремонт “під ключ”.

Чудове, атмосферне місце з чистим, свіжим повітрям. Заповідна зона, що є лісовим резервом Київської області, тому ліс буде недоторканий на ділянках навколо будинків.

КМ Sherwood має вигідне розміщення. Мешканці зможуть з легкістю доїхати до столиці по хорошій асфальтованій дорозі без заторів за 15 хв. 

Інфраструктура с. Білогородка відповідає стандартам сучасного життя. Тут є 2 загальноосвітні школи, дитячий садок, приватна школа Advance Green School, гуртки та центри розвитку дітей. Ринок, багато продуктових магазинів таких, як ТЦ Белгородцентр, Фора, Коло, мінімаркет "Зоряний". Також тут є кав’ярні Cafe "Al dente", Corner IV/III, Grade Coffee Bar, ресторани Gustoso та Flaminho, кондитерська Tocasa.

Оскільки Білогородка знаходиться безпосередньо близько до Софіївської Борщагівки та м. Вишневе, то жителі можуть скористатися інфраструктурою цих населених пунктів. За 7 хв на авто у с. Софіївська Борщагівка знаходиться ТРЦ EUROпарк, в якому розміщені магазини, ресторани, кав'ярня, кінотеатр та дитячий центр  Kids Land. Також можна відвідати ТРЦ Cherry Moll в м. Вишневе, до якого на авто добиратися 15 хв.КМ Sherwood справжня знахідка для тих, хто хоче мати власну оселю в мальовничій, тихій місцевості неподалік від розвинутої інфраструктури.